Ostrava
čtvrtek 15.10.2015

Leaders Day

Konference

Program

12:00

Registrace

Prezence návštěvníků.

13:00

Uvítání

Uvítání speciálních hostů, návštěvníků konference a poděkování partnerům akce.

13:15-15:30

I. část konference

První tři řečníci Vás seznámí se svými tématy. Pro jejich prezentaci je určeno 30 minut a cca 10 minut je vyhrazeno pro Vaše dotazy.

15:30-16:00

Coffee Break

Možnost občerstvení se a načerpání síly na druhou část konference, networking s dalšími účastníky konference.

16:00-17:30

II. část konference

Další dva řečníci Vás seznámí se svými tématy. Pro jejich prezentaci je určeno 30 minut a cca 10 minut je vyhrazeno pro Vaše dotazy.

17:30-18:00

Coffee Break

Možnost občerstvení se a načerpání síly na třetí část konference, networking s dalšími účastníky konference.

18:00-19:30

III. část konference

Další dva řečníci Vás seznámí se svými tématy. Pro jejich prezentaci je určeno 30 minut a cca 10 minut je vyhrazeno pro Vaše dotazy.

19:30-23:59

Networkingová párty

Po skončení konference následuje networkingová část, kdy budete mít možnost se potkat nejen s účastníky konference, ale také s jejími řečníky. Část networkingu bude řízená a následně již bude zábava volná. Součástí bude i malé občerstvení, abyste měli možnost ochutnat něco dobrého.

18:00

Hra Cash Flow 101

Maximálně pro 12 osob, které se jako první přihlásí na hru Cash Flow 101 (bude možné se přihlásit týden před konferencí). Cashflow 101 je stolní společenská hra pro 6 hráčů, která vysvětluje základy investování a finanční gramotnosti. Tuto hru vytvořil americký spisovatel Robert Kiyosaki, autor bestsellerů "Bohatý táta chudý táta", "Cashflow kvadrant" a dalších, které změnily způsob myšlení o penězích milionů lidí po celém světě. Hráči se tak zábavným způsobem učí základy investování do aktiv (akcie, komodity, nemovitosti, podnikání a další) a rozvíjí svou finanční gramotnost, protože hra vlastně simuluje reálný svět peněz. I když to na první pohled vypadá složitě, pravidla jsou velice jednoduchá a při hře se je rychle naučíte. Hra je určena pro kohokoliv, kdo má otevřenou mysl a chce se dozvědět něco o investování a pasivním příjmu peněz.

19:30

Networkingová party

Začátek networkingové párty

20:10

Křest knihy Michala Ondry "Životní cíl: BÝT NEZÁVISLÝ"

Pokřtěna bude kniha "Životní cíl: BÝT NEZÁVISLÝ", kterou napsal Michal Ondra a jež také obsahuje přílohu od Neli Kubasové. Knihu bude možné přímo na konferenci zakoupit a nechat si ji autory podepsat.

20:20

Řízený networking v režii Pavla Mráze

Řízený networking, kdy i ti, co jim seznamování s novými lidmi není vlastní, dokáží navázat kontakt s ostatními přirozenou a nenucenou formou.

21:00

Minutový networking - I. skupina

Řízený networking, pro skupinu maximálně 10 přihlášených účastníků (v jedné skupině). Přihlásite se budou možné týden před konferencí.

22:00

Minutový networking - II. skupina

Řízený networking, pro skupinu maximálně 10 přihlášených účastníků (v jedné skupině). Přihlásite se budou možné týden před konferencí.

23:00

Minutový networking - III. skupina

Řízený networking, pro skupinu maximálně 10 přihlášených účastníků (v jedné skupině). Přihlásite se budou možné týden před konferencí.

Speakři

Nela Kubasová

RealitniShaker.cz

Martin Chalupecký

podnikatel, investor a vizionář

Michal Ondra

New Wave Service s.r.o.

Dominika Špačková

Maminkatelky.cz

Jan Mašek

3M Česko, spol. s r.o.

Tomáš Buchwaldek

MTB Group

Martin Zdražil
Lukáš Krčil

Digital Brain

Doprovodný program

Jiří Krupica

moderátor akce

Pavel Mráz

networking


O konferenci

15
.
10
.
2015
HUB Ostrava
Sokolská tř. 1263/24, 702 00 Ostrava

Leaders Day je určen pro ty z vás, pro které je podnikání životní styl. Chcete si do žil nalít motivaci a inspiraci na cestě k podnikatelskému úspěchu? Hledáte podněty k zefektivnění vašich projektů? Chcete se potkat se zajímavými lidmi, kteří smýšlejí podobně jako vy? Tak právě pro vás je Leaders Day skvělou možností, jak toho dosáhnout.

Na Leaders Day vám předá 7 spíkrů, leaderů ve svých oborech, své zkušenosti ze své cesty podnikáním a investováním. Řečníci byli pečlivě vybráni, aby zachytili širokou oblast působnosti, ale byli úzce spjati s businessem. Zde pro vás tedy vzniká vysoká přidaná hodnota, kdy od těchto lidí můžete načerpat motivaci a inspiraci a poučit se z jejich zkušeností.

Díky následné networkingové párty budete mít možnost navázat spojení se všemi účastníky konference. Jelikož ne každý umí oslovit neznámého člověka, networkingová část bude řízená tak, aby každý měl možnost oslovit ty lidi, kteří je zajímají, a to zcela nenucenou, přirozenou formou.

Cílem konference Leaders Day je také podpořit Moravskoslezský kraj a prostřednictvím vás, účastníků konference, zvýšení jeho konkurenceschopnost.

Partneři