Ostrava
čtvrtek 20.10.2016

Leaders Day - Inspirací k úspěchu

II. ročník konference

Program

12:00

Registrace

Prezence návštěvníků.

12:45

Uvítání

Uvítání speciálních hostů, návštěvníků konference a poděkování partnerům akce.

13:00-15:15

I. část konference

První řečníci Vás seznámí se svými tématy. Pro jejich prezentaci je určeno 30 minut a cca 10 minut je vyhrazeno pro Vaše dotazy.

15:15-15:45

Coffee Break

Možnost občerstvení se a načerpání síly na druhou část konference, networking s dalšími účastníky konference.

15:45-18:00

II. část konference

Další řečníci Vás seznámí se svými tématy. Pro jejich prezentaci je určeno 30 minut a cca 10 minut je vyhrazeno pro Vaše dotazy.

18:00-18:30

Coffee Break

Možnost občerstvení se a načerpání síly na třetí část konference, networking s dalšími účastníky konference.

18:30-20:00

III. část konference

Další řečníci Vás seznámí se svými tématy. Pro jejich prezentaci je určeno 30 minut a cca 10 minut je vyhrazeno pro Vaše dotazy.

20:00-22:00

Networkingová párty

Po skončení konference následuje networkingová část, kdy budete mít možnost se potkat nejen s účastníky konference, ale také s jejími řečníky. Část networkingu bude řízená a následně již bude zábava volná. Součástí bude i malé občerstvení, abyste měli možnost ochutnat něco dobrého.

18:00

Hra Cash Flow 101

Maximálně pro 10 osob, které se jako první přihlásí na hru Cash Flow 101 (bude možné se přihlásit týden před konferencí). Cashflow 101 je stolní společenská hra pro 6 hráčů, která vysvětluje základy investování a finanční gramotnosti. Tuto hru vytvořil americký spisovatel Robert Kiyosaki, autor bestsellerů "Bohatý táta chudý táta", "Cashflow kvadrant" a dalších, které změnily způsob myšlení o penězích milionů lidí po celém světě. Hráči se tak zábavným způsobem učí základy investování do aktiv (akcie, komodity, nemovitosti, podnikání a další) a rozvíjí svou finanční gramotnost, protože hra vlastně simuluje reálný svět peněz. I když to na první pohled vypadá složitě, pravidla jsou velice jednoduchá a při hře se je rychle naučíte. Hra je určena pro kohokoliv, kdo má otevřenou mysl a chce se dozvědět něco o investování a pasivním příjmu peněz.

20:00

Networkingová party

Začátek networkingové párty

20:20

Řízený networking

Řízený networking, kdy i ti, co jim seznamování s novými lidmi není vlastní, dokáží navázat kontakt s ostatními přirozenou a nenucenou formou.

Speakři

Karel Havlíček

předseda Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR

Pavel Mráz

ZdravýPodnik, s.r.o.

Petra Koutná

jednatelka společnosti Koutný spol. s r.o.

Michaela Chytilová

zástupkyně pro ochranné známky a vzory, soudní znalkyně

Josef Šustr

jednatel společnosti CATHEDRAL Software, s.r.o.

Petr Procházka

Skinners Technologies s.r.o.

Veronika Malá

stylistka a vizážistka
 

Vladimír Vančura

obchodní ředitel mediální skupiny POHODA
 

Doprovodný program

Michal Ondra

moderátor konference

Petr Juříček

networking


O konferenci

20
.
10
.
2016
HUB Ostrava
Sokolská tř. 1263/24, 702 00 Ostrava

Leaders Day je určen pro ty z vás, pro které je podnikání životní styl. Chcete si do žil nalít motivaci a inspiraci na cestě k podnikatelskému úspěchu? Hledáte podněty k zefektivnění vašich projektů? Chcete se potkat se zajímavými lidmi, kteří smýšlejí podobně jako vy? Tak právě pro vás je Leaders Day skvělou možností, jak toho dosáhnout.

Na Leaders Day vám předá 8 spíkrů, leaderů ve svých oborech, své zkušenosti ze své cesty podnikáním a investováním. Řečníci byli pečlivě vybráni, aby zachytili širokou oblast působnosti, ale byli úzce spjati s businessem. Zde pro vás tedy vzniká vysoká přidaná hodnota, kdy od těchto lidí můžete načerpat motivaci a inspiraci a poučit se z jejich zkušeností.

Díky následné networkingové párty budete mít možnost navázat spojení se všemi účastníky konference. Jelikož ne každý umí oslovit neznámého člověka, networkingová část bude řízená tak, aby každý měl možnost oslovit ty lidi, kteří je zajímají, a to zcela nenucenou, přirozenou formou.

Cílem konference Leaders Day je také podpořit Moravskoslezský kraj a prostřednictvím vás, účastníků konference, zvýšení jeho konkurenceschopnost.

Pro maminky s dětmi jsme zajistili přímo v místě konání konference hlídání dětí kvalifikovanými pracovníky zs Mateřské školy ZDRAVÍ s.r.o.! Rezervujte si předběžně místo pro svou ratolest na e-mailu info@alavia.cz.

Pořadatelé

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podporovatelé

V případě, že máte zájem o partnerství, kontaktujte nás na e-mailu info@alavia.cz.